Reference:

K paní Kateřině Müllerové jsem začala chodila na ergoterapii s rukou po ochrnutí (vázla jemná motorika prstů, úchop, i celkově správné zapojení svalů od zápěstí až po rameno, což vedlo k přetěžování trapézu a jeho ztuhlost). Postupně se nám podařilo s pomocí různých technik (pod neustálou vizuální kontrolou postavení ruky) rozhýbat prsty, uvolnit zatuhlé svaly paže, dostat se do správné postury a tím i výrazně ulevit od bolesti.

Paní Katka je i skvělá masérka – při každém sezení mi napřed ztuhlou ruku rozmasírovala od krku až po prsty a pak se hned lépe pracovalo.

Postupně jsme cvičení prokládaly i masáží zad, nohou nebo čas od času i celkovou masáží, která je v jejím podání opravdový relax.

Paní Katku mohu jen a jen doporučit – je nejen skvělý ergoterapeut, ale i velmi empatický a příjemný člověk.“

Jmenuji se Ivo a s paní Kateřinou jsem se jako pacient opakovaně potkával v rámci léčebné ergoterapie ve Fakultní nemocnici Brno- Bohunice. Vždy jsem velmi oceňoval její velice jemné vedení a doprovázení v mě nemoci. 

Pomáhala mi upevnit pracovní a sociální návyky, učila mě jako začátečníka velmi trpělivě výtvarnou techniku zejména práce s keramickou hlínou a technikou Tiffany. Vždy mě ochotně pomáhala najít inspiraci, do čeho se pustit, učila mě základním dovednostem technice s keramikou. Měla velmi empatický přístup i k momentálním indispozicím spojeným s mým depresivním onemocněním. Vedla mě k řádu v životě a účinně mi pomáhala i prožitky mé nemoci vtisknout esteticky do keramické tvorby.

Tímto paní Kateřině ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho pracovních úspěchů a ergoterapeutickém, řemeslném a výtvarném doprovázení pacientů a klientů.

Jsou pro vás mé služby to pravé?

Ozvěte se mi a domluvíme se na setkání.